nasz zespół

Poznaj z kim możesz współpracować

Mariusz Klatka, certified coach, ironman

Mariusz klatka

Pomysłodawca i współzałożyciel IRONSILESIA.

Trener IRONSILESIA, IRONMAN Certified Coach, certyfikowany trener treningu motorycznego. Przygodę z triathlonem rozpoczął w 2012 roku. Doświadczony triathlonista z kilkudziesięcioma startami na dystansach ½ i pełnym dystansie IRONMAN, Wicemistrz Polski (kat.35-39) na dystansie ½ IM z 2018 roku.

Wielokrotnie stawał na podium krajowych zawodów triathlonowych. Swoje doświadczenie zawodnicze zdobywał pod okiem jednego z najlepszych trenerów triathlonu – Filipa Szołowskiego. Człowiek wschodnich sztuk walki z 20 letnim stażem treningowym. Przez lata był dyrektorem i instruktorem sekcji YMAA Katowice rozwijając wiedzę setek adeptów zarówno w grupie dorosłych jak i dzieci. Pasjonat życia z podwyższonym tętnem mimo tętna spoczynkowego 33 bpm… Rocznik 1979, ale wciąż trenuje dla cyferek:). Najbliższy cel sportowy to złamanie 8.55 w IRONMAN do 2022 roku. 

Poza pasją do sportu pracuje jako Dyrektor Sprzedaży ds. Certyfikacji w TUV NORD Polska..

Tata 3 dzieci, żonaty.

 

TOMASZ TARSKI

Współzałożyciel i Trener IRONSILESIA.

Certyfikowany trener treningu motorycznego, doświadczony sportowiec i triathlonista rywalizujący od 5 lat w zawodach na dystansie długim i pełnym dystansie IRONMAN.

Swoje doświadczenie zdobywał pod okiem utytułowanego trenera i zawodnika Inaki de La Parra – Mistrza Świata Ultraman z 2016 roku na Hawajach.

Od dwóch sezonów skoncentrowany na treningu opartym o dialog wewnętrzny*, obejmującym szeroką analizę procesu treningowego od strony psychicznej i fizycznej, opartego na dialogu

zarówno instruktażowym jak i motywacyjnym. Związany ze sportem od najmłodszych lat. Koszykówka, narciarstwo, tenis, jazda konna, judo, rzut oszczepem, ultimate frisbee – to dyscypliny, w których czynnie rywalizował. Zafascynował go triathlon. Prywatnie ojciec 3 synów i mąż tej Jedynej. Przywiązany do duchowej sfery życia i potrzeby ciągłego doskonalenia. Nieugięty, choć elastyczny. Cel sportowy na dzisiaj, to udział w Mistrzostwach Świata IRONMAN na Hawajach.

Przygodę z triathlonem rozpoczął w 2014 roku. Na co dzień wykonuje zawód adwokata i mediatora.

* forma komunikacji intrapersonalnej

ADRIAN KISIEL

Adrian Kisiel, trener pływania, z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego.

Od najmłodszych lat związany z wodą. Stale poszerza swoją wiedzę dzięki cyklicznym szkoleniom z wieloma trenerami medalistów olimpijskich. 

Adrian Kisiel jako zawodnik był reprezentantem Polski na arenie międzynarodowej, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców, wielokrotnym mistrzem i rekordzistą okręgu śląskiego oraz aktualnie Mistrzem Polski i rekordzistą Polski Masters. 

FILIP INGLOT

Absolwent AWF w Katowicach. Magister kierunku Wychowanie Fizyczne, specjalizacja trening sportowy, gimnastyka korekcyjna.

Instruktor fitness – ćwiczenia siłowe, trener personalny, trener piłki nożnej, instruktor siatkówki.

Dyscypliny i etyki pracy nauczył się z zajęć karate uczestnicząc w nich od najmłodszych lat. Absolwent znanej z doskonałej pracy z młodzieżą szkółki piłkarskiej SKS Gwarek Zabrze.

Miłośnik dyscyplin wytrzymałościowych i zdrowego stylu życia. Uzależniony od nowych wyzwań, zafascynowany triathlonem człowiek z ciągłą potrzebą samodoskonalenia.

Zawodowo trener personalny z kilkuletnim stażem.

Pomaga ludziom w osiąganiu swoich celów sylwetkowych jak i w poprawie wyników sportowych.