IRONSILESIA

Pokrótce o nas.

IRONSILESIA

IRONSILESIA to społeczność aktywnych ludzi, których łączy pasja do triathlonu.
Ludzi, którzy poprzez wymagający trening są gotowi na ciekawą zmianę w życiu.
Triathlon to jednak nie tylko treningi, ale również nowe wartościowe znajomości, wspólne podróże, wyjazdy na zawody, humor, wzajemne nakręcanie się do bycia aktywnym, dobra kawa podczas rowerowych „coffee rides”, adrenalina podczas zjazdów z prędkością ponad 60 km/h, wschód słońca podczas pływania w morzu, kontakt z naturą, to również wspólne kibicowanie podczas zawodów lub w trakcie transmisji Mistrzostw Świata na Hawajach.

To jeszcze o wiele, wiele więcej…

POZNAJ MOJĄ HISTORIĘ

Pomysłodawca i współzałożyciel IRONSILESIA.

Trener IRONSILESIA, doświadczony triathlonista z kilkudziesięcioma startami na dystansach ½ i pełnym dystansie IRONMAN, Wicemistrz Polski (kat.35-39) na dystansie ½ IM z 2018 roku.

Wielokrotnie stawał na podium krajowych zawodów triathlonowych. Swoje doświadczenie zawodnicze zdobywał pod okiem jednego z najlepszych trenerów triathlonu – Filipa Szołowskiego. Człowiek wschodnich sztuk walki.

Instruktor KUNG FU w YMAA Katowice z ponad 20 letnim stażem treningowym, pasjonat życia z podwyższonym tętnem. Rocznik 1979, ale wciąż trenuje dla cyferek:). Cel sportowy to złamanie 8.55 w IRONMAN do 2022 roku. Przygodę z triathlonem rozpoczął w 2012 roku.

Poza pasją pracuje jako Dyrektor Sprzedaży ds. Certyfikacji w TUV NORD Polska.

Tata 3 dzieci, żonaty.